Bunu paylaş:

" /> Zayıflatan detoks suyu tarifi - WOMEN THE MAG

Zayıflatan detoks suyu tarifi

Yaz yaklaşırken hızlıca forma girmek için sağlıklı ve ödem söktüren detoks sularından faydalanın. İşte zayıflatan detoks suları tarifleri.

Ödem söktürücü sular, hem kilo vermenizi hem de fazla şişliklerden kurtulmanızı sağlıyor. Pratik olarak hızlıca hazırlayacağınız detoks suları, hafif beslenme ile birleştiğinde hızlı bir şekilde kilo vermenizi ve forma girmenizi sağlıyor.
Tatlı isteğini kesen ve zayıflatan iki detoks suyu tarifimiz var!

Detoks sularının mucizevi faydaları
Detoks suları sadece ödem atmayı ve şişkinliklerinizden kurtulmanızı sağlamıyor. Aynı zamanda bir anda gelen aşırı tatlı isteğini de sonlandırıyor. Aşırı iştahı kesen ve yağ yakmayı desteklene detoks suları, hem yaz hem de kışın kullandığını meyve, sebze ve baharatlarla aşırı yemek yemeyi de engelliyor.

Detoks sularında dikkat etmeniz en önemli nokta, detoks suyunun aşırı sıcak ya da aşırı soğuk olmaması. Oda sıcaklığında bekletilmiş bir detoks suyu, hızlı ve doğru bir sonuç almanızı sağlayacak. Detoks sularını hızlı doymak için öğünlere başlamadan önce bir bardak tüketebilirsiniz. Ayrıca, normal su içmekten hoşlanmıyorsanız ya da zorlanıyorsanız, hazırladığınız detoks suyunu tüketebilirsiniz. Eğer su içmekte bir problem yaşamıyorsanız, o zaman hazırladığınız yağ yakıcı detoks suyunu günlük içtiğiniz suya ek olarak içebilirsiniz.

Tatlı isteğini kesen detoks suyu tarifi;
Tatlı isteği birçoğumuzun problemi. Pekiyi bu soruna bir son vermek için ne yapmamız gerekli. Bunun için kan şekerini dengeleme özelliği bulunan çubuk tarçından yardım alabilirsiniz.

Bir litre su
2 tane çubuk tarçın
Biraz karanfil

Bu ikiliyi geceden ya da bir gün önceden birleştirin ve ertesi gün, bir termosa koyup ofise götürün ve gün boyu için. Bu tarife kışın portakal da ekleyerek, daha tatlı bir su elde edebilirsiniz.

Detoks sularında dikkat etmeniz gereken bir önemli nokta; Her suyu bir günde tüketmeniz gerekli ve her gün taze olarak hazırlamalısınız.

 

Zayıflatan detoks suyu tarifi
Zayıflatan detoks suyunun olmazsa olmazı zencefil. Taze zencefili manavdan ya da marketlerden satın alabilirsiniz. Bu suyu da diğer tüm detoks suları gibi her gün taze hazırlamanız gerekiyor.

Bir litre su
1 ince dilim zencefil
1 dilim limon
Biraz salatalık
İsteğe göre biraz yaprak nane

Tüm malzemeleri yine geceden hazırlayabilirsiniz. Bu zayıflama suyuna kışın isteğe göre elma da ekleyebilirsiniz.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Moda, güzellik, ilişkiler ve yaşama dair son trendler.

BİZİ TAKİP EDİN