Bunu paylaş:

" /> Tabuları yıkacak 5 yeni seks pozisyonu - WOMEN THE MAG

Tabuları yıkacak 5 yeni seks pozisyonu

Cinsel hayatınıza renk getirecek bu yeni pozisyonlarla yatak odanızı hiç olmadığı kadar alevlendirin.

Mutlu bir ilişkinin yolu, direkt olarak yatak odasından geçmese de, heyecanlı bir cinsel hayatın ilişkiye kattığı artıları kimse göz ardı edemez.

Tabuları yıkmak, yatak odanızda heyecan yaratan keşifler yaratmak için kamasutra pozisyonlarından derlediğimiz 10 farklı seks pozisyonuna göz atın.

 

 

SARMAL POZİSYONU: Kadın dizlerini kendine çekerek yana doğru döner. Erkek kaşık pozisyonu alır ve birleşme sağlanır.

 

 

 

DORUK NOKTASI POZİSYONU: Erkek dizlerini hafifçe kırarak ayakta durur ve karşında duran kadını kaldırır. Kadın ayaklarını erkeğin beline dolar ve birleşme gerçekleşir.

 

 

 

KELEBEK POZİSYONU: Kadın uygun yükseklikte bir eşyanın üzerine uzanır. Erkek kadının önünde ayakta durur ve kadın ayaklarını erkeğin omzuna uzatır. Kadın elleriyle destek alarak kalçasını kaldırır. Erkek ne kadar güçlü ise birleşme o kadar zevkli hale gelir.

 

 

 

AT BİNME POZİSYONU: Erkek bağdaş kurarak oturur ve kollarını geriye koyar. Kadın, erkeğin kucağına ata biner gibi oturur ve erkeğin başını kollarının arasına alır. Bu pozisyonda hızı ve derinliği kadın belirler.

 

 

 

 

EROTİK V POZİSYONU: Bu pozisyon için biraz esnek olmanız gerekebilir. Kadın masanın ya da yüksek olan bir yerin köşesine oturur. Erkek kadının önünde ayakta durur ve birleşmeyi sağlar. Bu esnada erkeğin dizlerini kırması gerekebilir. İki kolunu erkeğin boynuna dolayan kadın, bacaklarını da erkeğin omzuna kaldırır, geriye doğru yaslanır ve erkeğin ritmine sadık kalır.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Moda, güzellik, ilişkiler ve yaşama dair son trendler.

BİZİ TAKİP EDİN