Bunu paylaş:

" /> Miranda Kerr'in hamilelik bakım ve güzellik sırları - WOMEN THE MAG

Miranda Kerr’in hamilelik bakım ve güzellik sırları

Snapchat’in kurucusu Evan Spiegel’den ikinci bebeğini bekleyen Miranda Kerr’in hamilelik bakım ve güzellik sırları öğrendik.

Her ne kadar Kylie Jenner uygulamayı silse de Snapchat’ten 3.2 milyar dolar gelir elde eden 27 yaşındaki Snapchat’in kurucusu Evan Spiegel ile hayatını birleştiren 35 yaşındaki Miranda Kerr, evlendikten kısa bir süre sonra ikinci bebeğini beklediğini duyurmuştu. Modelliği bıraktıktan sonra Orlando Bloom ile olan evliliğinden doğan 7 yaşındaki Flynn Christopher ve eşi ile zaman geçirerek sakin bir hayat süren Kerr, bir yandan da kendi kurduğu organik bakım markası Kora Organics ile ilgilenmeye devam ediyor.

Miranda Kerr’in hamilelik egzersizi
Şu sıralar hamileliğinin 35. haftasında olan Miranda Kerr ile Vogue İngiltere harika bir çekim yapmış ve güzel modele hamileyken hem vücuduna hem de cildine nasıl baktığını sormuş. Uzun yıllardır yoga yapan Kerr, modellik kariyerinde sıkı bir egzersiz disiplinine sahip olduğu için podyuma veda ettikten sonra kilosunu korumakta zorlanmamış olsa da, hamilelikte asıl önemli şey yoga ile hem zihninizi hem de vücudunuzu rahatlatmak. Hamileliğin son anına kadar yoga yapan Miranda Kerr, doğum yaklaştıkça daha hafif egzersizler yapıyor. Her gün mutlaka 1 saatini egzersize ayıran güzel yıldız, yoganın yanı sıra yürüyüş ve pilates de yapıyor.

Miranda Kerr’in hamilelik güzellik sırrı
Hamilelikte en önemli şeyin vücut çatlakları olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu konuda, hamile kaldığını öğrendiği andan itibaren her sabah vücudunu kuru sert bir fırça ile temizliyor. Bu masaj, Kerr’in hem kan dolaşımını hızlandırıyor hem de çatlak ve selülit oluşumunu önlüyor. Her gün duşta Noni Glow Body Oil ve Noni Glow Body Balm kullanan Kerr bu şekilde cildinin devamlı olarak nemli kalmasını sağlıyor.
35 yaşında olmasına rağmen ışıltılı cildi ile harika görünen Kerr, bu konunda cildini iyi nemlendirdiğini söylüyor. Kora Organics Noni Glow Oil & Noni Glow Balm’ı gün içinde birden çok kez sürdüğünü belirten Kerr, uyku öncesi de yastığına hafif bir lavanta misti sıkarak uykuya dalmasını kolaylaştırıyor. Ayrıca haftada üç kez de bakım maskesi yapıyor.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Moda, güzellik, ilişkiler ve yaşama dair son trendler.

BİZİ TAKİP EDİN