Bunu paylaş:

" /> Milano'daki romantik durak: LùBar Cafe - WOMEN THE MAG

Milano’daki romantik durak: LùBar Cafe

Milano’ya gittiğinizde mutlaka uğramanız gereken harika bir cafe keşkettik. LùBar cafe’nin dekorasyonundan mönüsüne, bu restorana hayran olacaksınız.

Seyahat etmeyi seviyorsanız, Özlem Avcıoğlu‘nu mutlaka takip ediyorsunuzdur. Milano’ya gittiğinde kendisinin de sevdiği LùBar Cafe, Sicilya’nın merkez istasyonunda bulunan merdivenleri tırmandığınızda küçük bir köşesinde yer alıyor.

Duvarları mermer ve yeşil yapraklı bitkilerle süslenmiş LùBar, içeri girdiğinizde kendinizi bir rüyada gibi hissetmenizi sağlayan, küçük, romantik ve oldukça da samimi bir yer. Özellikle akşamüstü güneşin batışında şarabınızı yudumlamak ve birkaç satır yazmak için harika bir alternatif sunan LùBar, 2013 yılında kurulmuş. Villa Reale’nin Güney verandasında yer alan bu cafe, tasarımı, estetiği ve motifleriyle kendine hayran bırakırken, organik sebzeler, odun fırınında pişen mis kokulu ekmekler, baharatların egzotik ve baştan çıkarıcı tadıyla ustaca hazırlanmış mönüsü ile de harika bir yemek molası vermenizi sağlıyor.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Moda, güzellik, ilişkiler ve yaşama dair son trendler.

BİZİ TAKİP EDİN