Meghan Markle diyeti ve beslenme sırları

İngiliz Kraliyet Ailesinin yeni Düşes’i Meghan Markle’ın nasıl beslendiğini araştırdık.

Prens Harry ile 19 Mayıs’ta Windsor Kalesi’nde bulunan St George’s Chapel’inde evlenen olan Meghan Markle‘ın sağlıklı beslenmeyi bir hayat stili haline getirdiği biliniyor.
Prens Harry ile resmi olarak nişanlanmadan önce The Tig adlı bir blogu bulunan ve bu blogda sağlıklı beslenme rutinini paylaşan Markle, Prens ile nişanlandıktan ve bu ilişki resmiyete döküldükten sonra sadece oyunculuk kariyerine son vermedi. Aynı zamanda blogunu ve onunla beraber Instagram hesabını da kapattı. Givenchy gelinliği içinde son derece zarif görünen Markle’ın beslenme rutinini araştırdık ve bakın nelere rastladık.


Meghan’ın sağlıklı beslenmesi aslında sonradan gelen bir alışkanlık değil. Yoga eğitmeninin kızı olan Markle, sağlıklı beslenmenin önemini pek çok kişiye nazaran erken yaşta öğrenmiş. Genellikle sebze ve bitki ağırlıklı beslenen Markle, yüksek fiber sağlayan düşük kalori odaklı bir beslenme anlayışına sahip.


Hafta içi genellikle vegan beslenen hafta sonu da biraz daha rahat olan Markle, bu kuralını Prens ile nişanlandıktan sonra da bozmamış. Geleceğin güzel düşesi, söz konusu beslenme olduğunda en önemli olan şeyin dengeden ibaret olduğunu söylüyor.


Meghan için gün genellikle vanilyalı içecek ve yabanmersiniyle başlıyor. Öğlen ise niçoise salatası ve bir bardak rose, keçi peyniri ve bir dilim esmer ekmek tercih ediyor. Akşamları ise genellikle deniz ürünleri ya da yine bitki içerikli yiyeceklerle besleniyor.


Markle her ne kadar dengeli beslense de karbonhidrata düşkün olduğunu şu sözlerle daha öncesinden ifade etmişti.

“Tüm gün sadece patates kızartması yiyebilirim. Ayrıca makarnayı da çok seviyorum”

Meghan’ın favori sağlıklı atıştırmalık listesinde ise, humus, havuç, badem sütü ve chia puddingi bulunuyor.

Meghan Markle’ın gelinliğini incelemek ve kraliyet düğünü detaylarını öğrenmek için tıklayın!

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Moda, güzellik, ilişkiler ve yaşama dair son trendler.

BİZİ TAKİP EDİN