Bunu paylaş:

" /> Kate Middleton'ın şaşırtan güzellik sırrı - WOMEN THE MAG

Kate Middleton’ın şaşırtan güzellik sırrı

Cambirdge Düşesi Catherine’in tüm dünyadaki kadınlara ilham olduğu kesin. Güzel İngiliz Düşes’in zekasının yanı sıra gür ve pırıl pırıl parlayan saçları ve ışıl ışıl cildi de çok beğeniliyor. İşte Kate’in şaşırtan güzellik sırrı…

Kate Middleton ya da bir diğer adıyla Cambridge Düşesi Catherine, kahve ve bal tonları arasında gidip gelen gür saçları, parlayan ve gergin cildi ile dünyadaki en güzel kadınlardan biri.

İngiliz Kraliyet Ailesi’nin sert disiplin kurallarına uyarak, 2011’de Cambridge Dükü Prens William ile evlendiğinden beri giyim tarzına, kilosuna, saçına ve makyajına özen gösteren Kate Middleton, geleceğin İngiliz Kral ve Kraliçe’leri Prens George ve Prenses Charlotte’ı doğurduktan sonra güzelliğinden hiçbir şey kaybetmedi.

Güzel Düşes’in Kraliyet Düğünü’nde makyajını yapan ve o günden beri güzellik danışmanı olan Deborah Mitchell, Middleton’ın çocuklarla ilgisi ve bir yandan da devam ettirdiği Kraliyet görevleriyle uykusuz geçen gecelerini ve yorgunluktan solan yüzünü aydınlatan çok ilginç bir bakım sırrı keşfetmiş.

Middleton için haftada iki kez uygulanan bu maske, güzel Düşes’in nem kaybeden yüzünü neme yeniden kavuşturuyor. Tahriş olup kızarmasını önlüyor ve besliyor. Mithcell’in kendi markası Heaven Skincare‘in ürünlerini kullan Middleton, ara sıra Mithcell’in ev yapımı maskesini uyguluyor.

Kate Middleton’ın güzellik maskesi

1. Çikolata kreması
2. Dudak kremi
3. Şeker

Tüm malzemeleri karıştırarak Düşes’in yüzüne uygulayan Mithcell daha sonra masaj yapıyor ve bir süre bekletikten sonra Middleton’ın yüzünü yıkayarak nemlendirici uyguluyor.

Bu bakım, Middleton’ın yorgun cildine iyi geldiği gibi aynı zamanda cildini ölü derilerden arındırıyor ve antioksidan görevi görüyor.

Yorumlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Moda, güzellik, ilişkiler ve yaşama dair son trendler.

BİZİ TAKİP EDİN