Bunu paylaş:

" /> Kate Middleton'ın kaş gurusundan mükemmel kaşlar için öneriler - WOMEN THE MAG

Kate Middleton’ın kaş gurusundan mükemmel kaşlar için öneriler

Cambridge Düşesi Catherine’in profesyonelce şekillendirilmiş kaşları, ifadesinin genç kalmasına yardım ediyor.

İngiliz Kraliyet Ailesi mensubu Cambridge Dükü Prens William’ın eşi Cambridge Düşesi Catherine‘in profesyonelce şekillendirilmiş koyu renkli kaşları, güzel Düşesin yıllar geçse de hala 2011 yılında Prens ile evlendikleri kadar genç görünmesinin nedenlerinden biri.

Kate’in kaşlarına şekil veren kaş gurusu Sabrina Eleonore, “Kate’in kaşları, güzelliğinde en önemli unsur” diyor.

Penelope Cruz, İspanya Kraliçesi Letizia ve Cara Delevingne’in de kaşlarına şekil veren Eleonore, “Kaşlar, yüzde focuslandığınız yerlerden biridir. İfadeniz için büyük önem taşır. İnsanlar sizin önce gözlerinize otomatikman kaşlarınıza, daha sonrasında ise yanaklarınız ve dudaklarınıza bakar” diyerek de ekliyor.

Mükemmel kaşlara sahip olmanın yollarını anlatan kaş gurusu, bakın nasıl önerile veriyor;

Mikroblading uygulaması

Şu sıralar kaş denince akla gelen ilk uygulamalardan biri olan mikroblading, kalıcı kaş şekillendirme için kullanılan bir yöntem. Bu yöntem ile kaşınız önce çizilip yüzünüze en uygun şekil veriliyor. Daha sonra teker teker çizilerek, arasına vücuda zararı olmayan boya enjekte ediliyor ve ardından gerçek kıl gibi görünen doğal kaşlara sahip oluyorsunuz. Kate’in kaş gurusu, bu yöntemi kaşları küsen ve aralarında fazla boşluklar olan kişiler için öneriyor.

Sabitleme

Özellikle Cara Delevingne’in gibi uzun kaşlara sahipseniz, bakışlarınızı daha net kılmak ve daha temiz bir görüntü için kaş sabitleyicilerden destek alabilirsiniz. Kaş gurusuna göre bu yöntem, kaşları sık ve uzun olan insanlar için harika bir kaş şekillendirme yöntemi.

Kalemden yardım alın

Kaşlarınız makyaj yaptığınız zaman daha sönük duruyorsa siyah ya da kahverengi kaş kalemlerinden destek alın. Boşlukları doldurun ve son dokuşunu yapın. Kaş gurusuna göre bu yöntem, kaşlarının doğal şeklinden memnun olan ama makyaj yaptığında kaşlarını belirginleştirme ihtiyacı hisseden kişiler için.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Moda, güzellik, ilişkiler ve yaşama dair son trendler.

BİZİ TAKİP EDİN