Bunu paylaş:

" /> Guess'in yeni yüzü Jennifer Lopez - WOMEN THE MAG

Guess’in yeni yüzü Jennifer Lopez

Guess ilkbahar yaz 2018 koleksiyonunun başrolünde Jennifer Lopez var.

1970’lerden ilham alan ve tropik cennet havasını metropollere taşıyan Guess 2018 koleksiyonunun fotoğrafları Tatiana Gerusova imzası taşıyor. Sanat yönetmenliğini ise Guess’in kurucularından Paul Marciao’nun üstleniyor.

Guess Girl olan JLo, kampanya ile ilgili çok heyecanlı olduğunu ve Guess Girl olmaktan büyük mutluluk duyduğunu söyledi.

“Bana “Guess Girl” olmam teklif edildiğinde çok heyecanlandım ve genç kızlığımdan bu yana sevdiğim böylesine ikonik bir markanın bir parçası olacağım için çok sevindim. Daha önceki Guess kampanyalarına bakıyorum da, bütün o güzel modelleri ve yaratılan ikonik fotoğrafları görüyorsunuz. Bu yüzden Guess’in 2018 İlkbahar kampanyası için seçilmiş olmak benim için çok büyük bir iltifat”

Lopez’i “ikonik ve başarılı bir sanatçı” olarak tanımlayan Paul Marciano, “Jennifer’ın etkisi büyümeye ve yayılmaya devam ederken aslında bu kampanya, kadınların hayat tecrübesi kazandıkça daha da güzelleştiklerini ve yeteneklerini geliştirdiklerini kanıtlıyor. Onun güzelliği ve ışıltısı kampanyaya yansırken “Guess Girl” olmayı kabul etmesinden dolayı çok heyecanlıyım” diyor. Kapsül koleksiyon, Guess’in Türkiye’de açtığı 12 mağazada modaseverlerle buluşacak.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Moda, güzellik, ilişkiler ve yaşama dair son trendler.

BİZİ TAKİP EDİN