Bunu paylaş:

" /> Fondötensiz yaz makyajı - WOMEN THE MAG

Fondötensiz yaz makyajı

Her ne kadar hafif yapılı ve ince fondötenler olsa da, yine de günlük makyajınızda fondötensiz fresh bir görünüm yakalamak için gün boyu kalıcı bu makyak tüyolarını deneyebilirsiniz.

Kusursuz bir cilt görünümü yaratmak ve gün boyu kalıcı bir makyaj olması için hafif dokucu kapatıcılardan ve bazı hassas tekniklerden yardım alabilirsiniz. Ünlü makyaj artisti Wayne Goss, fondötensiz makyajın sırlarını paylaşıyor.

Nemlendirici ilk adım
En önemli şey, cildinizi iyi nemlendirmek. İyi nemlendirilen bir ciltte tüm makyajlar kusursuz bir görünüm yaratır. Bu yüzden güneş kreminizi sürmeden önce nemlendiriciniz ile cildinizi nemlendirin. La Mer The Moisturizing Cool Gel Cream, cildinizin nem ihtiyacınızı karşılamaya yardım ediyor.

 

 

Göz altı kapatıcısı, bu işin kilit noktası

Taze ve kusursuz bir görünüm yakalamak için en önemli şeylerden biri de sağlıklı bakışlar. Bunun için göz altı kapatıcısı çok önemli. Doğru uygulanmış bir göz altı kapatıcısı, fondöten kullanmanıza gerek kalmadan harika bir görünüm yakalamanıza yardımcı. Göz altı kapatıcınızı ters üçgen yerine göz pınarlarınıza, kaş altlarınıza, burnunuzun üzerine ve yüzünüzde kızarık gördüğünüz yerlere hafifçe uygulayın. Bunun için göz altı kapatıcınızı hafif dokulu olan Yves Saint Laurent Touche Eclat‘ı deneyebilirsiniz. Bu makyajınızın maske gibi görünmemesini sağlayacak.

 

 

Transparan pudra pratik adım
Olabildiğince ince ve hafif parıltılı bir pudra ile son adımı tamamlayabilirsiniz. Tüm yüzünüze uygulayacağınız transparan pudra, fondöten kullanmadığınız için yüzünüzde ağır bir görünüm yaratmayacak ve son derece doğal duracak. Ayrıca gözeneklerinizi de küçültecek. Bunun için içinde sedef parıltısı olan Becca Soft Light Blurring Setting Powder‘ı deneyebilirsiniz.

 

 

Görünümüzü sabitleyin
Bu fresh görünümü tüm gün sabit tutmak için makyaj spreylerinden yardım alabilirsiniz. Sabitleyici spreyleri hem makyaja başlamadan hem de makyajdan sonra kullanabilirsiniz. Urban Decay, All Nighter sprey 16 saate kadar kalıcı makyaj sağlayacak.

 

 

No Comments Yet

Comments are closed

Moda, güzellik, ilişkiler ve yaşama dair son trendler.

BİZİ TAKİP EDİN