Bunu paylaş:

" /> Erkekler yatakta neler duymak istiyor? - WOMEN THE MAG

Erkekler yatakta neler duymak istiyor?

Yatakta memnuniyet, ilişkinin gidişhatı için bir hayli önem taşıyor. Pekiyi erkekler yatakta neler duymak istiyor? Keyifli ve uzun bir cinsel ilişki için öğrenmeniz gerekenler….

Yatakta her iki tarafında kendini rahat hissetmesi ve olabildiğince doğal olması çok önemli. Mutlu bir cinsel hayatınız varsa, ilişkinin daha uzun ömürlü olması da bu konunun ne kadar ciddi olduğunu anlatıyor.

Sevgilinize yatakta duymak istediklerini söyleyerek, cinsel ilişkinin daha uzun sürmesini ve sizi mutlu etmesi için motive olmasını sağlayabilirsiniz.

Erkekler yatakta neler duymak ister?

Her ilişki biçimde olduğu gibi karşı tarafın ruhunu okşamak ve onun mutlu olmasını sağlayacaktır. Erkekler üzerinde yatakta daha çok hakimiyet kurmak ve mutlu olmak için onu motive edecek sözler söyleyebilirsiniz.

  • Erkeğin üzerine etki bırakmak için sevişme sırasında ses çıkarmaktan çekinmeyin. O an nasıl hissediyorsanız, bunu ona açık bir dille söyleyin. Zevk aldığınızı, daha hızlı ya da yavaş olması gerektiğini bilmesi gerekir.
  • Onunla yatakta konuşmaya çekinmeyin. Eğer sözlü seks yapmayı seviyorsa, bunu ona yaşatın.
  • Bazı erkekler yatakta terbiyesiz kızlardan hoşlanır.
  • Sevişmeye başlamadan önce farklı bir şeyler denemek istediğinizi söyleyebilirsiniz. Farklı pozisyonlar cinsel hayatınıza keyifli anlat katacaktır. Tabuları yıkacak yeni seks pozisyonları için tıklayın.
  • Daha önce hiç giymediğiniz tarzda bir iç çamaşırı deneyebilirsiniz. Farklılıktan her zaman hoşlanan erkekler, konu cinselliğe geldiğinde daha önce denemedikleri şeyleri denemeye bayılırlar.
  • Fantezi dünyanız açık olsun. Cinsel oyunlar oynamaktan, sekse oyuncak dahil etmekten ve yatak dışında diğer mekanlarda seks yapmaya açık olun.

 

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Moda, güzellik, ilişkiler ve yaşama dair son trendler.

BİZİ TAKİP EDİN