Bunu paylaş:

" /> En iyi cilt bakım aletleri - WOMEN THE MAG

En iyi cilt bakım aletleri

Son dönemde cildi temizlemek için aletli cilt bakım ürünleri oldukça revaçta. Pekiyi en işe yarar cilt bakım aletleri hangileri? Hepsini sizin için araştırdık.

Günlük cilt bakım rutininize bir yenisini ekleyerek cilt temizliğini aletlerle yapmaya ne dersiniz? Hem cildi derinlemesine temizleyen hem de sıkılaştıran cilt bakım aletleri, taze bir görünüme kavuşmasını sağlıyor.

Cilt temizliği yapan cilt bakım aletlerini inceleyelim.

 

 

Dr. Jart+ Liftra Shaper
Bu alet, her yüz şekline uyumlu. En büyük özelliği de bu. Sarkan ya da sarkmasından endişe duyduğunuz bir cilt tipiniz varsa, bu aleti kullanabilirsiniz. Kan dolaşımı hızlandıran Dr. Jart+ Liftra Shaper, aynı zamanda yüz hatlarını da şekillendiriyor.

 

 

 

 

Foreo Luna2
Ciltte doğal kolajen üretimini destekleyen Foreo Luna2, yine aynı şekilde kan dolaşımını hızlandırıyor ve bunun yanı sıra germanyum ucu ve titreşimleri sayesinde cilde daha dolgun bir görünüm veriyor.

 

 

 

 

Clarisonic Replacement Brush Head – Body
Clarisonic bu aleti ile sadece cildinizi değil aynı zamanda vücudunuzu da temizliyor ve selülit oluşumunu engelliyor. Cildi ölü derilerden arındırıyor.

 

 

 

 

 

Ying Yu Jade Facial Roller
Ying Yu Jade Facial Roller, Kim Kardashian’ın da favorileri arasında. Özellikle göz çevresinde çok etkili olan bu yeşim taşı soğuduktan sonra cildinizde harikalar yaratıyor.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Moda, güzellik, ilişkiler ve yaşama dair son trendler.

BİZİ TAKİP EDİN