Bunu paylaş:

" /> En iyi 10 SPF güneş kremi - WOMEN THE MAG

En iyi 10 SPF güneş kremi

Görüntüle
8 Fotoğraf
En iyi 10 SPF güneş kremi
Caudalie

En iyi 10 SPF güneş kremi
Chanel

En iyi 10 SPF güneş kremi
Kiehl's

En iyi 10 SPF güneş kremi
La Roche Posay

En iyi 10 SPF güneş kremi
Shiseido

En iyi 10 SPF güneş kremi
Sisley

En iyi 10 SPF güneş kremi
Skinceuticals

En iyi 10 SPF güneş kremi
Estee Lauder

Leke oluşumunu önleyen ve cildinizi güneşten koruyan 10 en iyi güneş kremini seçtik

Hepimiz güneşin cildimizde fazla melanin salgılamaya yol açtığını ve bunun sonucu da lekelendiğimizi biliyoruz. Cildinizi güneşten korurken, aynı zamanda da esnekliğini korumasına yardım ediyor. Güneş kremlerini sadece yazın değil aynı zamanda tüm kış ve her gün kullanmanız gerekiyor.

Güneş kremi nasıl kullanılmalı?
Eğer lekesiz bir cilt istiyorsanız yılın on iki ayı güneş kremi kullanmalısınız. Tüm modeller ve makyaj artistlerinin de dediği gibi, güneş kremi kullanmak güneşin zararlı UVA ve UVB etkilerinden korunmanızı sağlar. Bunun için en az SPF30 faktörü olan güneş kremleri kullanmalısınız.

Güneş kremi nemlendirici yerine geçer mi?
Bu soruya en iyi cevabı cildiniz verecektir. Eğer kuru bir cildiniz varsa, güneş kreminden önce cildinizi temizleyip, serumunuzu kullandıktan sonra nemlendiricinin üzerine güneş kreminizi uygulayabilirsiniz. Ve daha sonra da makyaj primer’ınızı kullanarak makyaja cildinizi hazırlayabilirsiniz.
Eğer cildiniz yağlı ya da karma bir tipe sahipse ya da hassas ise, o zaman güneş kremini nemlendirici yerine de kullanabilirsiniz. Bunun için önce cildinizi temizleyin, ardından serumunuzu kullanarak güneş kreminizi sürün. Üzerine istediğiniz gibi makyajınızı yapın.
Makyajsız zamanlarda ise sadece güneş kreminizi sürüp çıkabilirsiniz. Bazı güneş kremlerinin içinde BB ya da CC krem olduğu için hafif bir fondöten görevi de görüyor.

Sizin için seçtiğimiz en iyi güneş kremlerini incelemek için galeriye tıklayın!

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Moda, güzellik, ilişkiler ve yaşama dair son trendler.

BİZİ TAKİP EDİN