Bunu paylaş:

" /> Emily Ratajkowski’nin fit kalma sırları - WOMEN THE MAG

Emily Ratajkowski’nin fit kalma sırları

Güzel oyuncu ve model Emily Ratajkowski’nin kusursuz fiziğini neye borçlu olduğunu öğreniyoruz!

Emily Ratajkowski’nin ölümcül karın kasları, dolgun kalçaları ve harika cildiyle en havalı modellerden biri. Pekiyi ya Ratajkowski, kusursuz fiziğini neye borçlu? Nasıl besleniyor ve spor günlüğü nedir? Hepsine mercek tutuyoruz!

Metabolizma konusunda şanslı olan güzel model, genlerinden gelen güçle ne yerse nesin fazla kilo almıyor. Fakat elbette bunun temelinde Emily’nin sıkı spor yapması ve yediklerine gerçekten dikkat etmesi de yatıyor. Kahvaltı konusunda kendine özgürlük tanıyan güzel model, sabahları istediği her şeyi az miktarda tüketmeye özen gösteriyor. Her sabah Los Angeles’taki Blacktop Coffee’de kouign-amann adında hamurişi yiyen model yanında siyah sert kahve seviyor.

Öğle yemeklerinde ise genellikle salata yiyen Ratajkowski, sette olduğu zamanlar kepekli sandviçler tercih ediyor. Güzel modelin en vazgeçilmez yemeklerinden biri ise kırmızı et. Günde bir öğün mutlaka et tüketen Emily, bu sayede uzun süre tok kalıyor ve vücudunun protein ihtiyacını karşılıyor. Günde 3 ya da 4 gün yoga yapan Emily, kalori yakmak için ise tırmanış sporlarını ve bisikleti tercih ediyor.

Erken yatmaya özel gösteren güzel model, günde üç litreye yakın su içiyor ve mümkün olduğunca hayattan keyif almaya çalışarak yaşam enerjisini her zaman yüksek tutuyor.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Moda, güzellik, ilişkiler ve yaşama dair son trendler.

BİZİ TAKİP EDİN