Bunu paylaş:

" /> Dior'un renkli Diorshow On Stage Liner ve Diorshow Pump N Volume koleksiyonu - WOMEN THE MAG

Dior’un renkli Diorshow On Stage Liner ve Diorshow Pump N Volume koleksiyonu

Dior’un yeni makyaj koleksiyonu, yaz aylarında renkli bakışlarla gökkuşağı oyunları oynamamızı sağlayacak.

Dior yeni renkli liner ve maskara serisi ile, baharı yüzümüze taşıyor. Belçikalı makyaj artisti ve kreatif direktörü olan Peter Philips, bu renkli koleksiyon için şu cümleyi kurmakta oldukça haklı.

“Kadınlara, renkler söz konusu olduğunda cesur olabilecekleri ve bunu bir zarafet içinde yapabilecekleri bir malzeme vermek istedim.”

Diorshow On Stage Liner renkli eyeliner’larıyla gözlerimize, sarı, turuncu, yeşil ve mor renkler getiren Dior, yaratıcılığın sınırlarını zorluyor. Ultra esnek ucuyla hem fırça hem de kalem gibi rahatlıkla kullanılan Diorshow On Stage Liner, solmadan ve bulaşmadan tam 24 saat dayanıklılık gösteriyor.

Markanın yeni seride çıkardığı ve eyeliner’ların baş yardımcıları olan renkli maskaralar, makyajda sanatsal yönümüzü vurgulayacak. Diorshow Pump N Volume hem hacimli ve uzun kirpiklere kavuşmayı hem de 4 canlı tonuyla bize cesaret veriyor. Basınçlı şişesiyle, sıkılarak formülü aktif hale gelen ve kirpiklere ekstra dolgunluk katan Diorshow Pump N Volume yoğun mercandan parlak maviye renk skalasıyla heyecanlandırıyor.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Moda, güzellik, ilişkiler ve yaşama dair son trendler.

BİZİ TAKİP EDİN