Bunu paylaş:

" /> COS'un 10. yıl özel koleksiyonu - WOMEN THE MAG

COS’un 10. yıl özel koleksiyonu

Gardrobunuzun zamansız olarak kabul edilecek parçaları olan COS, 10. yılına özel kapsül bir koleksiyon hazırladı.

Modern, zamansız, klasik ve fonksiyonel tasarımlarıyla dolabınızın demirbaşı kabul edilecek koleksiyonlara imza atan COS, İlk mağazasını 2007 yılında Londra Regent Street’te açmıştı, dünya çapında varlığını seneden seneye artıran ve sanat-tasarım dünyasında güçlü ilişkiler kuran marka, şimdi 10. yılına özel kapsül bir koleksiyon ile karşımızda.

Kadın, erkek ve çocuk koleksiyonlarını kapsayan, 10 parçalık bir kapsül koleksiyonda net ve köşeli silüetlerle hacimli tasarımlara imza atan marka, koleskiyonuyla Japon etkisini yansıtıyor.

COS Kreatif Direktörü Karin Gustafsson koleksiyonla ilgili şöyle diyor;

“Tasarım ekibi tasarımın vazgeçilmez bir parçası olan kalıp kesme aşamasına deneysel yaklaştı ve bu aşamayla oynayarak, tasarımın gerisindeki metodları yeniden hayal ederek özgün bir çalışmaya imza ettı. Tarihi tekniklere de göz kırparak tasarım ve kalıp ekipleri paralel bir biçimde çalıştılar ve mataryeli azami ölçüde kullanmayı hedeflediler. Gelecekte de kumaş ve mataryellerin akılcı ve etkin biçimde kullanımı üzerine farklı tekniklere kafa yormayı sürdüreceğiz.”

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Moda, güzellik, ilişkiler ve yaşama dair son trendler.

BİZİ TAKİP EDİN