Bunu paylaş:

" /> Burçlara göre cinsellik - WOMEN THE MAG

Burçlara göre cinsellik

Görüntüle
12 Fotoğraf
Burçlara göre cinsellik
AKREP BURCU ERKEĞİ

Akrep burcu erkeği sekste ne ister? Akrep burcu cinselliğe en düşkün burçlardan biridir. Onlar için en zevk aldıkları pozisyon, kadının bacaklarını omuzlarına aldıkları misyoner pozisyonudur. Aynı zamanda akrep burçları, tüm pozisyonları ezbere bildikleri için kadınının kendisine teslim olmasını ve yatakta ona boyun eğmesini ister.

Burçlara göre cinsellik
ASLAN BURCU ERKEĞİ

Aslan burcu erkeği sekste ne ister? Aslan burcu erkeği sekste her zaman çok güçlü olduğunu göstermek ister. Karşı tarafın zevk almasını da önemseyen bu burcun en sevdiği pozisyonlar partnerini kucaklarına aldıkları pozisyonlardır.

Burçlara göre cinsellik
BALIK BURCU ERKEĞİ

Balık burcu erkeği sekste ne ister? Duygularıyla ön planda olan balık burcu için, seks sırasında konuşmak ve yavaşlamak önemlidir. Balık burçları için dokunmak ve güzel sözler söylemek seksten daha önemli olsa da, zaman zaman istisnalar olabilir. Balık burçları klasik misyoner pozisyonundan hoşlanır.

Burçlara göre cinsellik
BASAK BURCU ERKEĞİ

Başak burcu erkeği sekste ne ister? Mükemmeliyetçi ve bir hayli titiz olan başak burcu erkeği için seksin en önemli kısmı hijyenik olmasıdır. Bu nedenle başak burcu erkeğiyle birlikte olurken onun dikkat ettiği gibi temizliğe ve hijyene çok dikkat etmelisiniz. Zaman zaman sakinliği ve yavaşlığı tercih eden bu burç, birçok zaman tutkulu sevişmeye bayılır.

Burçlara göre cinsellik
BOĞA BURCU ERKEĞİ

Boğa burcu erkeği sekste ne ister? Boğa burcu seksi çok önemser. Onun için önemli olan iki şey vardır. Zevk almak ve zevk vermek. Denemeyceği pozisyon olmayan boğalar genelikle inanılmaz performanslar sergilemek istedikleri için genellikle ezbere bildiği pozisyonları seçerler. Onlar için yatak odası dışında seks yapmak bir klasik haline gelmiştir.

Burçlara göre cinsellik
İKİZLER BURCU ERKEĞİ

İkizler burcu erkeği sekste ne ister? Değişikliklerden hoşlanan ikizler burcu sevişirken pozisyon değiştirmeye bayılır. Çoğu zaman baskın olmak isteyen bu burç, aynı zamanda eşinin de aktif olmasını ister. İkizlerin en çok zevk alacağı pozisyonlardan biri 69’dur.

Burçlara göre cinsellik
KOÇ BURCU ERKEĞİ

Koç burcu erkeği sekste ne ister? Koç burçları her zaman ve her şartta seks yapabilirler. Özellikle kendi zevkine düşkün olan bu burçi karşı tarafında zevk alması için elinden geleni yapar. Koç burcu erkeğinin en çok zevk aldığı pozisyonlardan biri kadının binici pozisyonunda olmasıdır. Aynı zaman koçlar, ayakta sevişmeyi de sever.

Burçlara göre cinsellik
KOVA BURCU ERKEĞİ

Kova burcu erkeği sekste ne ister? Kova burçları cinselliğe çok düşkün değillerdir. Hayalperest ve uzun ilişki karşıtı olan bu burç, yatakta da devamlı hareket ve farklılık ister. Kova burcu erkeğini sekste mutlu etmenin tek yolu, daha önce denemediğiniz binbir pozisyonu denemektir. Bunu için kamasutra pozisyonlarından destek alabilirsiniz.

Burçlara göre cinsellik
OĞLAK BURCU ERKEĞİ

Oğlak burcu erkeği sekste ne ister? Her zaman güven arayan oğlak burcu erkekleri sekste genellikle ayakta olmayı severler. Sakin sevişmeyi tercih ettikleri gibi tutkununda peşinde olan bu burçla sevişirken, terbiyesiz sözler söylemeyi unutmayın.

Burçlara göre cinsellik
TERAZİ BURCU ERKEĞİ

Terazi burcu erkeği sekste ne ister? Terazi burçları yatakta yeniliklere açık olsalar bile onlar için klasik pozisyonların yeri farklıdır. Sevişmek için karanlık ortamları tercih eden terazi burçlarının en sevdiği pozisyonlar yatak odası dışında onlan mekanlarda farklı pozisyonlardır. Örneğin, kelebek ya da sırtüstü yattığı ve kadının üzerine ters oturduğu pozisyonlar.

Burçlara göre cinsellik
YAY BURCU ERKEĞİ

Yay burcu erkeği sekste ne ister? Egzotik ve karanlık ortamlarda sevişmekten hoşlanan yay burçları, genellikle kadının arkasını döndüğü pozisyonlardan hoşlanır. Her zaman iyi seksin peşinde olan bu burç, asla yatakta pasif kalan kadınla mutlu olamaz.

Burçlara göre cinsellik
YENGEÇ BURCU ERKEĞİ

Yengeç burcu erkeği sekste ne ister? Yengeç burçları duygusal oldukları kadar sekse düşkündürler. Kimi zaman sakince ve duygusal olarak sevişmeyi seven bu burç, tutkulu ve hızlı sekse de bayılır. Bu burcun en sevdiği pozisyonlar yüz yüze olanlar ve kaşık pozisyonudur.

Hangi burç erkek, nasıl seksten hoşlanır? sorusunun cevabı sizin için özel hazırladığımız haberimizde.

Erkekler yatakta ne ister diye merak ediyorsanız, en azından sevgilinizin ya da eşinizin burcuna göre nasıl pozisyonu sevdiğini öğrenebilir ve yatak odanızı ateşleyebilirsiniz. Burçlara göre pozisyonları öğrenmek için galeriye tıklayın.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Moda, güzellik, ilişkiler ve yaşama dair son trendler.

BİZİ TAKİP EDİN