2018 Billboard Müzik Ödülleri kazananları ve şovlar

Jennifer Lopez’den Bruno Mars’a Pharrell Williams’dan Janet Jackson’a kadar pek çok yıldızın performansıyla akıllara kazınan Billboard Müzik Ödülleri, alanında en iyileri seçti.

Müzik dünyasının en önemli ödülü olduğu için “Müziğin Oscar’ları” olarak anılan 2018 Billboard Müzik Ödülleri, 20 Mayıs’ta Las Vegas’ta gerçekleşen muazzam bir şov ve törenle sahiplerini buldu.

Dua Lipa

Las Vegas’ın 1993 yılında hizmete giren ve 16.800 kişi kapasiteli en büyük arenalarından biri olan MGM Grand Garden’da gerçekleşen ödül töreni, Jennifer Lopez, Demi Lovato ve Christina Aguilera, Pharrell Williams, Michael Jackson’ın kız kardeşi Janet Jackson, Dua Lipa veBruno Mars’ın sahne şovlarıyla görkemli anlara sahne oldu.

John Legend ve Kelly Clarkson
Jennifer Lopez
Jennifer Lopez
Hailey Baldwin ve Justine Skye
Jennifer Lopez Roberto Cavalli giyiyor.

Kırmızı halı ile açılan gece, kokteyl, ödül töreni ve şovlarla devam etti. Müzik dünyasının en başarılı genç isimlerinden biri olan Ed Sheeran, Billboard Müzik Ödülleri’nde En İyi Sanatçı, Top Hot 100 Listesi Kazananı, En Çok Satan Şarkıcı, En İyi Erkek Sanatçı ve Radyolarda En Çok Çalan Şarkıcı ve Radyolarda En Çok Çalan Şarkı dallarında tam altı ödül alarak damgasını vurdu.

Janet Jackson

Taylor Swift ise En İyi Kadın Sanatçı ve En Çok Satan Albüm kategorilerinde iki tane ödül aldı. En İyi R&B Albümü ödülü ise 24K Magic ile Bruno Mars’ın oldu. Mars bunun dışında En İyi R&B Turnesi, En İyi R&B Şarkıcısı ve En İyi R&B Erkek Şarkıcısı dallarında da ödül aldı.

Pharrell Williams
Taylor Swift
Luis Fonsi
No Comments Yet

Comments are closed

Moda, güzellik, ilişkiler ve yaşama dair son trendler.

BİZİ TAKİP EDİN